Powoli sięgamy dna... Odra Malczyce - Błękitni Gniechowice 4:2(1:1).

Błękitni Gniechowice przegrywają trzeci mecz z rzędu. Tym razem zdobyczy punktowej pozbawiła nas Odra Malczyce. Bramki dla Gniechowic strzelili: Krzysztof Matejunas oraz Grzegorz Pawlata. Początek meczu to inicjatywa po stronie Błękitnych, która dała prowadzenie po bramce Matejunasa. Z biegiem minut gra wyglądała coraz gorzej. W odniesieniu dobrego rezultatu z pewnością nie pomógł fakt, że drużyna musiała radzić sobie bez bramkarza Dawida Pałasza. Z konieczności między słupkami stanął pomocnik Adrian Barcikowski i co zrozumiałe nie był w stanie uchronić drużyny przed stratą bramek. Kolejną złą informacją jest kontuzja podstawowego obrońcy Błękitnych Sebastiana Barzyckiego, który utykając zszedł do szatni kwadrans przed końcem spotkania. Niestety na ławce rezerwowych nie było już żadnego piłkarza na zmianę i drużyna musiała radzić sobie w 10, zaś mecz kończyliśmy w dziewiątkę po dwóch żółtych kartkach Radosława Kality. Po 7 rozegranych meczach, Błękitni z 6 punktami zajmują przedostatnie miejsce w tabeli i jeżeli Kostomłoty wygrają zaległy mecz z Bielanami, będziemy czerwoną latarnią ligi!

Za tydzień naszym przeciwnikiem będą Bielany Wrocławskie. To spotkanie w sobotę o godzinie 15:00 w Gniechowicach. Najwyższa pora spiąć tyłki i wygrać!