Trzy punkty zostają w Gniechowicach. Błękitni Gniechowice - LZS Osiek 6:3(3:1)!

Błękitni Gniechowice pokonali LZS Osiek 6:3(3:1) w meczu 4 kolejki A klasy. Bramki dla zwycięzców strzelali: Karol Domagała 3, Grzegorz Pawlata 2 oraz Krzysztof Matejunas. Cieszy wygrana i cenne punkty, jednak w grze drużyny w dalszym ciągu jest wiele do poprawy. Po dwóch kwadransach meczu prowadziliśmy 3:0 i w poczynania zespołu wkradła się dekoncentracja, przez co Osiek zdobył bramkę na 3:1. W drugiej połowie, kolejny raz w tym sezonie wróciły problemy z wykorzystywaniem dogodnych sytuacji. Z dużej liczby strzałów, ''tylko'' trzy znalazły drogę do bramki przyjezdnych, rywale zdołali pokonać Dawida Pałasza dwukrotnie. Na wynik spotkania wpływ miał fakt, że goście nie zdołali skompletować składu i byli zmuszeni grać w dziesięciu. W najbliższą niedzielę o godzinie 11:00, trudny test dla Błękitnych - w wyjazdowym meczu naszą dyspozycję sprawdzi Parasol Wrocław.