Błękitni Gniechowice - Odra Malczyce 4:3(1:1)!

Błękitni Gniechowice wygrali z Odrą Malczyce 4:3(1:1) w meczu 20 kolejki A klasy. Bramki dla zwycięzców strzelali: Karol Domagała, Łukasz Schabik 2 oraz Krzysztof Matejunas. Punkty zdobyte w spotkaniu z Odrą są bezcenne w kontekście walki o utrzymanie. Od 53 minuty spotkania Błękitni musieli grać w osłabieniu po czerwonej kartce Sebastiana Skrętkowicza. W trakcie meczu - co w ostatnich czasach jest tradycją nie zabrakło niestety skandalicznych decyzji arbitrów (sędzia główny ten sam, który prowadził nam mecz z Parasolem Wrocław). O tych błędach nie mam zamiaru się rozpisywać, ponieważ zrobił to już Obserwator DZPN obecny na zawodach. Miejmy nadzieję, że wobec takiej postawy sędziów zostaną wyciągnięte konsekwencje i Ci ludzie będą się uczyć rzemiosła na B lub C klasowym szczeblu. W najbliższą sobotę o godzinie 15.00 kolejny ważny mecz w Bielanach Wrocławskich, z Polonią, którą mamy do wyrównania rachunki.