Minimalna porażka z Parasolem Wrocław!

Błękitni Gniechowice - Parasol Wrocław 1:2(0:1) w meczu 18 kolejki A klasy. Bramkę dla nas strzelił Radosław Kalita. Niestety mocno osłabiony zespół z Gniechowic nie był w stanie sprawić niespodzianki i zrewanżować się za blamaż z rundy jesiennej. Drużyna musiała sobie radzić bez filaru defensywy jakim jest Sebastian Barzycki (kartki). Ponadto z podstawowego składu nie zagrali: Dawid Pałasz, Riccardo Leonardi, Karol Domagała oraz Łukasz Schabik. Logiczne zatem było, że goście z Wrocławia posiadali w tym spotkaniu sporą przewagę w sytuacjach bramkowych, szczególnie na początku. Po kilkunastu minutach gry, Błękitni nieco uporządkowali swoją grę w obronie. Parasol na bramkę musiał czekać do 43 minuty, kiedy to po dośrodkowaniu piłki z rzutu wolnego i drobnym rykoszecie od obrońcy piłka wpadła do siatki.

Drugą połowę Błękitni rozpoczęli najlepiej jak się da, szybko doprowadzając do remisu. Niestety już dwie minuty później przegrywaliśmy 1:2. Strzał zawodnika przyjezdnych z okolicy 30 metra zaskoczył Rafała Wartanowicza. Jak się okazało był to ostatni gol w meczu. O tym jak było to trudne spotkanie dla zawodników z Wrocławia, świadczy ich szalona radość po meczu. Parasol walczy o ''okręgówkę'', natomiast Błękitni skupiają się na walce o utrzymanie. W niedzielę 6.05 o godzinie 14:00 zagramy w Szczepanowie z drużyną Zjednoczonych.