Znakomity koniec rundy! Błękitni Gniechowice - Pogoń Miękinia 3:0(3:0).

Błękitni Gniechowice wygrali z Pogonią Miękinia 3:0(3:0) w meczu 13 kolejki A klasy.Bramki strzelili: Grzegorz Pawlata, Sebastian Barzycki oraz Sebastian Skrętkowicz.                                                                                  Zwycięstwo w tym meczu pozwoliło drużynie wydostać się ze strefy spadkowej i przed przerwą zimową zająć 9 miejsce w tabeli. Trochę szkoda, że był to już ostatni mecz rundy, bo Błękitni w końcu złapali swój rytm. Świadczą o tym trzy wygrane z rzędu i zdecydowana poprawa w grze obronnej zespołu. Na pewno wiosną drużynę czeka w dalszym ciągu walka o utrzymanie w A klasie. Różnice w dole tabeli są niewielkie, jednak jeśli uda się utrzymać obecny poziom gry, Błękitni nie powinni się obawiać żadnego przeciwnika. Po wczorajszym zebraniu wiadomo,że drużynę w przerwie zimowej może opuścić jeden bądź dwóch zawodników. Planowane są także wzmocnienia kadry. O ważnych faktach związanych z klubem będę się starał informować na bieżąco.